محل تبلیغات شما

لیوان کاغذی 90 سی سی(شات 90)

لیوان کاغذی ۹۰ سی سی جزء کوچک ترین سایز لیوان کاغذی به شمار می رود که به لیوان شات و یا لیوان قهوه نیز معروف است. سایز لیوان کاغذی بسته به انتخاب مشتری و استفاده در جاهای مختلف متفاوت می باشد و برای نوشیدن قهوه در بیشتر موارد از لیوان کاغذی ۹۰ سی سی یا ۳ انس استفاده می شود. البته به لیوان های ۹۰ سی سی, لیوان های تستر هم می گویند که از آن برای تست کردن مابعات در عطاری ها و فروشگاه های ارایه عرقیات و … مود استفاده قرار می گیرد.

 

لیوان های کاغذی 90 سی سی بیشتر دارای طرح عمومی قهوه بوده و در اکثر مکان ها برای صرف نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرد. و البته لازم به ذکر می باشد که چاپ هر گونه طرح, نوشته و یا لوگویی بر روی لیوان های کاغذی کوچک شات امکان پذیر می باشد.

 

خرید و فروش لیوان کاغذی ۹۰ سی سی پرمصرف در هر تیراژی امکان پذیر می باشد. لیوان کاغذی ۹۰ سی سی یک محصول پرکاربرد است و برای صرف نوشیدنی های گرم و سرد مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت لیوان کاغذی 90 سی سی با توجه به تعداد سفارش داده شده و همچنین کیفیت کاغذ تعیین می گردد.  اگر مواد اولیه بکار رفته در تولید لیوان کاغذی از کیفیت  بالایی برخوردار نباشد ممکن است سلامتی انسان را به خطر بیندازد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.09123038918-09351773099

شات قهوه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
در آرزوی پزشک شدن بهترین روش کسب درآمد اینترنتی جدید ترین نمونه سوالات آرایشگر ناخن فنی حرفه ای (ثابت شده) موفقیت در کنکور در 3 ماه( خط ذهنی من ) تست انواع اپلیکیشن ، سایت و گیم شیره انگور ملایر اسکرچ گرما آموز تابلو سازی - چلنیوم - نمای کامپوزیت - چاپ بنر و فلکس دیزل ژنراتور